Ենթակայության հիմնարկներ

հ/h ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ ՀԱՍՑԵ ՏՆՕՐԵՆ ՀԵՌԱԽՈՍ
1. Ֆ. Նանսենի անվան թիվ 2 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Մյասնիկյան 28 Աննա Դարբինյան (+374) 94 00 30 00
2. Թիվ 3  մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Շիրակի խճուղի 64 Գոհար Քոչարյան (+374) 70 45 05
3. Թիվ 4  մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Սայաթ-Նովա 18 Աննա Մխիթարյան +374) 41 96 96 10
4. Թիվ 5  մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Մաշտոցի 17 Անահիտ Փոլադյան +374) 98 11 99 88
5. Թիվ 7  մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Նարեկացու 32/4 Նոնա Բադալյան +374) 44 62 30 03
6. Թիվ 8 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Գորկու 9ա Ալլա Դարբինյան +374) 94  20 03
7. Թիվ 10 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Չուխաջյան 12 ա Արմենուհի Այվազյան +374) 93 72 36 37
8. Թիվ 11 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Չուխաջյան 18ա Գայանե Կիրակոսյան +374) 55 83 23 53
9. Թիվ 15  Սուրբ Մարիամ Աստվածածին մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տիգրան  Մեծի 5-3 Մարիամ Սաղաթելյան +374) 77 03 57 97
10. Մ. Մատինյանի անվան թիվ 19 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Սուխումի 5 Արփինե Սարիբեկյան +374) 91 34 48 41
11. Թիվ 24 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Լազյան 32 Գայանե Գոգինյան +374) 94 00 30 00
12. Թիվ 28 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Աբեղյան 46/1-1 Ժաննա Պետունց +374) 94 51 51 25
13. Թիվ 30 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Ուսանողական 91 Քրիստինա Պապանյան +374) 77 43 25 97
14. Թիվ 31 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Ներսիսյան 6 Սուսաննա Գրիգորյան +374) 91 77 18 77
15. Թիվ 32 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տարոն 4 Բելառուսների 11 Անուշ Պապոյան +374) 94 09 70 50
16. Թիվ 33 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տաշիրի խճ. 3 Գայանե Սարգսյան +374) 98 06 66 23
17. Թիվ 34 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տաշիրի խճ. 5 Անի Վարդանյան +374) 98 04 24 54
18. Թիվ 35 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տարոն 4 Ածխահատներ 33 Արմաիդա Աբովյան +374) 94 44 06 96
19. Թիվ 40 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Տարոն 2 ՔՇՀ 3 Տաթևիկ Կարապետյան +374) 94 33 46 55
20. Թիվ 41 մանկապարտեզ ՀՈԱԿ Շիրակացու 17/1-1 Թագուհի Դարբինյան +374) 95 05 94 98
21. Էդ. Կզարթմյանի անվան երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ Վարդանանց 41 Գագիկ Աղաբաբյան +374) 77 02 48 90
22. Շարա Տալյանի անվան երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ Վարդանանց 41 Աննա  Միրզոյան +374) 93 65 38 74
23. Տիգրան Չուխաջյանի անվան արվեստի դպրոց ՀՈԱԿ Աղայան 86ա Գոհարիկ Իսրայելյան +374) 93 70 36 67
24. Գր. Հախինյանի անվան երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ Ներսիսյան 13 շենք Տաթև Բարսեղյան +374) 94 39 30 88
25. Կոմիտասի անվան արվեստի դպրոց ՀՈԱԿ Բաղրամյան 15/1դ Վարդան Դոլմաջյան +374) 93 33 53 95
26. Հրաչյա Կլեկչյանի անվան թիվ 1 մշակույթի տուն ՀՈԱԿ Նարեկացու 43 Սիլվա Անտոնյան +374) 94 22 83 73
27. Թիվ 2 մշակույթի տուն ՀՈԱԿ Ուսանողական 6 Լիաննա Շախկուլյան +374) 94 77 27 26
28. Գուսան Զաքարյանի անվան մշակույթի տուն ՀՈԱԿ Զոր. Անդրանիկի 38 Ասատուր Սողոյան +374) 91 47 49 45
29. Ստ. Աղաջանյանի անվան գեղարվեստի դպրոց ՀՈԱԿ Մոսկովյան 30 Արսեն Ռաֆայելյան +374) 93 62 03 34
30. Պարարվեստի դպրոց ՀՈԱԿ Վարդանանց 41 Արայիկ Գևորգյան +374) 98 55 37 95
31. Հրանտ Մաթևոսյանի անվան գրադարանային համակարգ ՀՈԱԿ Թատերական 2 Խորեն Գասպարյան +374) 93 42 02 39
32. Ստեփան Զորյանի տուն-թանգարան ՀՈԱԿ Ստ. Զորյան 24 Լենա Անթառանյան +374) 93 80 01 38
33. Կառլոս Աբովյանի անվան կերպարվեստի թանգարան ՀՈԱԿ Տիգրան Մեծ 58 Հայկուհի Ավագյան +374) 93 07  34 37
34. Կամերային երգչախումբ ՀՈԱԿ Մյասնիկյան 22/1 Տարոն Միրզոյան +374) 93 73 50 09
35. Կամերային նվագախումբ ՀՈԱԿ Աղայան 86ա Գայանե  Հարությունյան +374) 55 54 63 99
36. «Բոհեմ» կամերային թատրոն ՀՈԱԿ Տիգրան Մեծ 2 Գայանե Ավագյան +374) 93 65 50 50
37. Տիկնիկային թատրոն ՀՈԱԿ Վարդանանց 110ա Սերգեյ Մելիքյան +374) 93 20 93 29
38. Գր. Հախինյանի անվան «Հորովել» ժող. երգի-պարի համույթ ՀՈԱԿ Տիգրան Մեծ 2 Արմեն Ներսիսյան +374) 93 59 37 60
39. Երգի թատրոն ՀՈԱԿ Թատերական 4ա Լեյլի Գրիգորյան +374) 55 09 24 98
ՀՀ

ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

Տնօրեն

Հասցե

Հեռախոս

Գործող մարզաձևերը

1. «Օլիմպիական հերթափոխի մենապայքարային մարզաձևերի մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Հովիկ Մանուկյան Աղայան 72/1 2-82-34 Ազատ ըմբշամարտ Բռնցքամարտ Սամբո - ձյուդո
2. «Շախմատի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Գառնիկ Ներսեսյան Տիգրան Մեծի 2բ 4-59-11 Շախմատ
3. «Ծանրամարտի մասնագիտացված մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Արեն Պալյան Զորավար Անդրանիկի 8 ա 2-74-49 Ծանրամարտ
4. «Մենապայքարային մարզաձևերի մանկապատանեկան մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Արարատ Բարսեղյան Սուխումի 5 5-69-54 Բռնցքամարտ Ձյուդո Սուսերամարտ Բռնցքամարտ
5. «Աթլետիկայի օլիմպիական հերթափոխի մանկապատանեկան մասնագիտացված մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Սուրեն Վեքիլյան Զորավար Անդրանիկի 8 բ 2-97-46 Աթլետիկա
6. «Ֆուտբոլի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Սերգեյ Զաքարյան Հակոբյան 1 2-82-05 Ֆուտբոլ
7. «Ալբերտ Ազարյանի անվան «Կենտրոն» համալիր մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Գուրգեն Գևորգյան

Մխիթար Հերացու 41

4-64-31 Սպորտային մարմնամարզություն Սպորտային ակրոբատիկա Ձեռքի գնդակ Վոլեյբոլ Բասկետբոլ Թենիս, Սեղանի թենիս
8. «Տարոն» համալիր մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Արարատ Պապյան Տարոն -4, Բելառուսների 42 գ 6-22-47 Սամբո-ձյուդո Սեղանի թենիս Շախմատ Բասկետբոլ Բադմինտոն
9. «Լողի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» ՀՈԱԿ Կարեն Խաչատրյան Մխիթար Հերացու 24 2-41-49 Լող Ջրագնդակ
10. «Ձմեռային մարզաձևերի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց»  ՀՈԱԿ Արթուր Երիցյան Զորավար Անդրանիկի 8բ 4-84-64 Դահուկ Լեռնադահուկ

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

ՀԱՍՑԵ

ՏՆՕՐԵՆ

ՀԵՌԱԽՈՍ
«ՀԱՇՎԱՊԱՀ» ՀՈԱԿ Տիգրան Մեծ 22 Առաքելյան Էմմա (0322) 4 52 42

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

ՀԱՍՑԵ

ՏՆՕՐԵՆ

ՀԵՌԱԽՈՍ
 «ՆԵՑՈՒԿ ՀԶ» ՀՈԱԿ Թատերական 6/2 Համբարձումյան Հայկ 098 76 95 04

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

ՀԱՍՑԵ

ՏՆՕՐԵՆ

ՀԵՌԱԽՈՍ
 «ՎԱՆԱՁՈՐԻ ՔԱՂԱՔԱՅԻՆ ՏՆՏԵՍՈՒԹՅՈՒՆ» ՀՈԱԿ Վարդանյան Տիգրան