Վանաձորի Համայնքապետարանի Պաշտոնական Կայք

Ենթակայության հիմնարկներ

Վանաձոր քաղաքի համատիրություններ

Հ/հ Համատիրության անվանումը

Համատիրության

հասցեն

Նախագահի

անունը, ազգանունը

Հեռախոսահամարներ

աշխատանքային

բջջային

1

«Խնձորուտ»

Չուխաջյան փողոց թիվ 34

Աղաբաբյան Մարտուն

2-64-57

093 21 38 98

2

«Սպասարկող-3»

Չուխաջյան փողոց թիվ 60

Ղուկասյան Լիդա
Սուսաննա /կառավարիչ/

5-35-95

5-57-07

 

091 79 65 56

093 62 63 75

3

«Խնձորուտ-1»

Չուխաջյան փողոց թիվ 56

Գրիգորյան Ռոբերտ

3-78-70

__

4

«Բազում»

Ռուսթավի փողոց թիվ 7/38

Չոբանյան Արայիկ

5-59-88

094 53 93 63

5

«Բազում-2»

Ռուսթավի փողոց թիվ 1

Քոթանջյան Օվսաննա

5-33-51

077 51 36 10

6

«Շինարար»

Շինարարների փողոց 27/1

Մարգարյան Կորյուն

5-38-59

093 89 59 79

7

«Դվին»

Գրիբոյեդովի փողոց թիվ 2ա

Մարկոսյան Արման

-----

093 15 67 68

8

«Ուսանողական»

Իսահակյան փողոց թիվ 25

Վերդյան Սամվել

4-87-56

096 70 09 00

9

«Վան»

Իսահակյան փողոց թիվ 4

Մադոյան Միշա

4-64-49

093 78 95 98

10

«Տայք»

Ներսիսյան նրբ. թիվ 16

Կարապետյան Արայիկ

__

093 92 31 45

11

«Սասուն»

Ներսիսյան նրբ. թիվ 16

Բեժանյան Ազատ

5-82-35

093 24 52 54

12

«Մանկավարժ-1»

Ուսանողական փողոց թիվ 5

Եղիազարյան Բաղդասար

5-98-88

094 80 87 17

13

«Դիմաց»

Աղայան փողոց թիվ 73

Թերզյան Սուսաննա

2-91-62

094 44 78 08

14

«Բուրաստան»

Աղայան փողոց թիվ 75

Օհանյան Գոհար

2-83-12

099 88 71 01

15

«Մուշ»

Լեոյի փողոց թիվ 45

Հովսեփյան Աղանիկ

4-80- 99

098 56 92 55

16

«Նարեկ»

Ներսիսյան փողոց թիվ 16/2

Օհանյան Ռուզաննա

2-84-28

096 19 39 06

«Սևան»

Ներսիսյան փողոց թիվ 6

Շահվերդյան Տիգրան

2-89-78

055 67 81 45

18

«Մանկավարժ»

Ներսիսյան թաղ. թիվ 11

Քոչինյան Կառլեն

2-99-78/ 4-69-01

093 84 06 52

19

«Տրիկոտաժ»

Կնունյանց փողոց թիվ 2

 

 

__

20

«Արփա»

Ներսիսյան թաղ. թիվ 5/1

Ղարիբյան Սանդրիկ

2-98-18; 4-98-02

099 04 98 02

21

«Խանդակ»

Երևանյան խճ. թիվ 109

Ղարագյոզյան Միշա

5-64-60

093 54 41 98

22

«Լալվար»

Ամիրյան փողոց թիվ 9

Տերզիկյան Սուսաննա

5-93-04

094 971 507

23

«Տանձուտ»

Նաիրի փողոց թիվ 3

Խաչատրյան Աշոտ

5-95-09

077 44 19 75

24

«Գուգարք»

Նաիրի փողոց թիվ 5

 

 

 

25

«Ջուխտ Ախպուր»

Թատերական փողոց թիվ 6/2

Գևորգյան Մեսրոպ

4-43-91

093 88 00 63

26

«Էրեբունի»

Թումանյան փողոց թիվ 1

Կրիտյան Ռուբիկ

-----

093 81 53 22

27

«Բալկոն»

Տ. Մեծի պող. թիվ 56

Հովիվյան Հայկ

Բարոյան Խաչիկ/կառավարիչ/

__

098 96 99 10

28

«Բոլոր քար»

Աբովյան փողոց թիվ 1

Հարությունյան Անդրանիկ

___

094 99 43 46

29

«Նիիմուզ»

Աբովյան փողոց թիվ 1/52

Մարկոսյան Արմեն

4-03-04

091 58 24 12

30

«Էվրիկա»

Վարդանանց փողոց թիվ 98

Հակոբյան Շալիկո

4-43-44

094 21 58 85

31

«Հովսեփի կամուրջ»

Վարդանանց փողոց 122

Արսենյան Սամվել

4-01-60

094 44 01 60

32

«Սպասարկող-2»

Լազյան փողոց թիվ 43ա

 

 

 

33

«Սատար»

Տ. Մեծի 65 շենքին հարակից տնակ

Մաթևոսյան Եղիշե

___

077 046 866

34

«Արաքս»

Գր. Լուսավորչի փողոց թիվ 52

Ղամբարյան Սեյրան

__

091 41 15 03

35

«Ցալկուտ»

Գր. Լուսավորչի փողոց թիվ 29

Եթիմյան Սիլվա

2-52-30

094 97 47 37

36

«Կայարան»

Մոսկովյան փողոց թիվ 5/1

Հարությունյան Գոհար /կառավարիչ/

___

094 25 33 78

37

«Կենտրոն»

Գր. Լուսավորչի փողոց թիվ 29

Ֆարմանյան Տարոն

2-52-30

093 60 05 00

38

«Ուրարտու»

Գր. Լուսավորչի փողոց թիվ 29

Ստեփանյան Արթուր

2-52-30

099 87 04 00

39

«Կապավոր»

Գր. Լուսավորչի փողոց թիվ 53

Մխիթարյան Սուրիկ

4-68-61

055 48 12 10

40

«Հաստոցաշինարար»

Լազյան փողոց թիվ 37

Ալավերդյան Սաշիկ

4-04-14

091 09 02 05

41

«Լազյան 45»

Լազյան փողոց թիվ 45

Զուլոյան Ռուդիկ

___

093 45 58 25

42

«Տիգրանյան-1»

Տիգրանյան փողոց թիվ 1

Առաքելյան Բերո

------

094 51 40 00

43

«Սիփան»

Բաթումի 17 շենքին հարակից տնակ

Մարտիրոսյան Հովիկ

4-18-08

093 05 00 59

44

«Քիմիագործ»

Բաթումի 9ա շենքին հարակից տնակ

Դանիելյան Վահրամ

------

095 36 77 77

095 99 06 06

45

«Անի»

Բաթումի11 շենքին հարակից տնակ

Դալալյան Գուրգեն

-----

055 54 05 65

46

«Առափնյա»

Նարեկացու 4 շենքի 1-ին հարկ

Մկրտչյան Վարշամ

___

094 68 66 29

47

«Գետափ»

Թևոսյան փողոց թիվ 13ա

Ալեքսանյան Սիրվարդ

4-36-54

093 01 39 79

48

«Շիրակ»

Տավրոս թաղամասի փոստ

Բալյան Ջանիկ

__

091 76 98 42

49

«Ռիժկով»

Տարոն-1 թիվ 5

Անդրեասյան Վլասիկ

4-02-76

093 05 10 95

50

«Տարոն-4»

Տարոն-4, Մեք. 50

Ավագյան Վահագ
Թորոսյան Գոռ /կառավարիչ/

6-09-10

094 40 00 94

077 089 077

51

«Սեբաստիա»

Տարոն-4, մարզադպրոց

Բադալյան Սասուն

6-45-25

093 71 22 42

52

«Զեյթուն»

Թիվ 16 դպրոց

Պետրոսյան Ալբերտ

6-41-08

093 08 88 78

53

«Փյունիկ»

Տարոն-2, թիվ 34 մանկապարտեզ

Սաքոյան Արամ

__

095 52 53 57

54

«Տարոն»

Տարոն-2, թիվ 30 դպրոց

Դարբինյան Մացակ

6-29-80

093 71 43 17

55

«Նոր օջախ»

Տարոն-2, ՔՇՀ-3 թիվ 82

Հակոբյան Հերմինե

6-32-92

094 59 51 98

56

«Կարին»

Տարոն-2, թիվ 30 դպրոց

Էվոյան Մանյա

6-29-87

055 06 26 14

57

«Վարդ»

Տարոն-2, ՔՇՀ-3 թիվ 84

Ազիբեկյան Աիդա

6-14-19

(094)77-40-75

58

«Մոնթե»

Բաթումի փակուղի թիվ 1

Գոգինյան Սաշա

2-28-76

094 80 70 70

59

«Հորիզոն»

Թևոսյան փողոց թիվ 13բ

Մեսրոպյան Շուշան

4-57-57

077 94 57 57

Վանաձորի քաղաքապետարանի մշակույթի եվ կրթության բաժնի ենթակայության հիմնարկներ

Հ/հ

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

ՀԱՍՑԵ

ՏՆՕՐԵՆ

ՀԵՌԱԽՈՍ
1.

Թիվ 2 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Մյասնիկյան 28

Աննա Դարբինյան

4-35-58

2.

Թիվ 3 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Շիրակի խճուղի 64

Գոհար Քոչարյան

6-53-63

3.

Թիվ 4 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Սայաթ-Նովա 18

Ժենյա Պատուրյան

2-91-01

4.

Թիվ 5 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Մաշտոցի 7

Անահիտ Փոլադյան

2-65-29

5.

Թիվ 7 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Նարեկացու 47

Սոֆյա Ավետյան

4-17-60

6.

Թիվ 8 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Գորկու 9ա

Ալլա Դարբինյան

2-36-29

7.

Թիվ 10 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Չուխաջյան 12ա

Արմենուհի Այվազյան

4-72-39

8.

Թիվ 11 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Չուխաջյան 18ա

Սիլվա Սիրունյան

3-83-92

9.

Թիվ 15 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Նալբանդյան 1/3

Մարիամ Սաղաթելյան

2-20-36

10.

Թիվ 19 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Սուխումի 17

Ասյա Հակոբյան

5-68-27

11.

Թիվ 24 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Լազյան 32

Գայանե Գոգինյան

2-30-38

12.

Թիվ 28 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Հակոբյան 91ա

Ալմարա Բաշմախչյան

5-62-91

13.

Թիվ 30 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Շինարարների 91

Քրիստինա Պապանյան

4-86-14

14.

Թիվ 31 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Ներսիսյան թաղ. 6

Սուսաննա Գրիգորյան

4-96-14

15.

Թիվ 32 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Տարոն 4

Անահիտ Դավթյան

16.

Թիվ 33 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Տարոն 2 ՔՇՀ 3

Գայանե Սարգսյան

6-28-10

17.

Թիվ 34 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Տարոն 2 ՔՇՀ 7

Արփինե Սարիբեկյան

6-13-08

18.

Թիվ 35 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Տարոն 4 Ածխահաններ

Արմաիդա Աբովյան

6-05-61

19.

Թիվ 40 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Տարոն 2 ՔՇՀ 4

Անահիտ Բադալյան

6-15-38

20.

Թիվ 41 ՆՈՒՀ ՀՈԱԿ

Շիրակացու 1 փակուղի

Թագուհի Դարբինյան

4-46-31

21.

Էդ. Կզարթմյանի անվան երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ

Վարդանանց 41

Գագիկ Աղաբաբյան

2-09-56

22.

Շարա Տալյանի անվան
երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ

Վարդանանց 41

Անահիտ Խանզադյան

4-49-32

23.

Տիգրան Չուխաջյանի անվան արվեստի դպրոց ՀՈԱԿ

Աղայան 86ա

Գոհարիկ Իսրայելյան

4-80-27

24.

Գր. Հախինյանի անվան
երաժշտական դպրոց ՀՈԱԿ

Ներսիսյան թաղ. 13 շենք

Ժասմեն Մկրտչյան

2-94-46

25.

Կոմիտասի անվան արվեստի դպրոց ՀՈԱԿ

Բաղրամյան 15/1դ

Վարդան Դոլմաջյան

6-50-90

26.

Թիվ 1 մշակույթի տուն ՀՈԱԿ

Նարեկացու 43

Սիլվա Անտոնյան

27.

Թիվ 2 մշակույթի տուն ՀՈԱԿ

Ուսանողական 6

Ժաննա Պողոսյան

28.

Գուսան Զաքարյանի անվ. մշակույթի տուն ՀՈԱԿ

Զոր.Անդրանիկի 38

Ասատուր Սողոյան

2-63-06

29.

Ստ. Աղաջանյանի անվան գեղարվեստի դպրոց ՀՈԱԿ

Մոսկովյան 30

Արսեն Ռաֆայելյան

4-38-50

30.

Պարարվեստի դպրոց ՀՈԱԿ

Վարդանանց 41

Լյովա Դերձյան

31.

Հր.Մաթևոսյանի անվ. ԳԿՀ ՀՈԱԿ

Թատերական 2

Խորեն Գասպարյան

2-51-82

32.

Ստ. Զորյանի տուն-թանգարան ՀՈԱԿ

Ստ. Զորյան 24

Լենա Անթառանյան

4-30-93

33.

Կառլոս Աբովյան անվ. Կերպարվեստի թանգարան ՀՈԱԿ

Տիգրան Մեծի 58

Փափագ Ալոյան

4-39-38

34.

Կամերային երգչախումբ ՀՈԱԿ

Մյասնիկյան 22/1

Տարոն Միրզոյան

35.

Կամերային նվագախումբ ՀՈԱԿ

Վարդանանց 25

Սպարտակ Ջամվելյան

36.

«Բոհեմ» Կամերային թատրոն ՀՈԱԿ

Տիգրան Մեծի 2

Գայանե Ավագյան

37.

Տիկնիկային թատրոն ՀՈԱԿ

Վարդանանց 110ա

Սերգեյ Մելիքյան

38.

Գր. Հախինյանի անվ. «Հորովել» երգի-պարի համույթ ՀՈԱԿ

Տիգրան Մեծի 2

Արմեն Ներսիսյան

4-35-03

39.

Երգի թատրոն ՀՈԱԿ

Թատերական 4ա

Լեյլի Գրիգորյան

2-48-90

Վանաձորի քաղաքապետարանի ֆիզկուլտուրայի և սպորտի բաժնի ենթակայության հիմնարկներ

ՀՀ

ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ

ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ

Տնօրեն

Հասցե

Հեռախոս

Գործող մարզաձևերը

  1. 1

«Օլիմպիական հերթափոխի մենապայքարային մարզաձևերի մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Հովիկ Մանուկյան

Աղայան 72/1

2-82-34

Բռնցքամարտ –քիք-բոքսինգ

Ազատ ըմբշամարտ

Սամբո - ձյուդո

«Շախմատի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Արշակ Ռամազյան

Տիգրան Մեծի 2բ

4-59-11

Շախմատ

«Ծանրամարտի մասնագիտացված մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Էդիկ Կիզողյան

Զորավար Անդրանիկի 8 ա

2-74-49

Ծանրամարտ

«Մենապայքարային մարզաձևերի մանկապատանեկան մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Արարատ Բարսեղյան

Սուխումի 5

5-69-54

Բռնցքամարտ

Ձյուդո

Սուսերամարտ

«Աթլետիկայի օլիմպիական հերթափոխի մանկապատանեկան մասնագիտացված մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Սարգիս Չիլինգարյան

Զորավար Անդրանիկի 8 բ

2-97-46

Աթլետիկա

«Ֆուտբոլի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Սերգեյ Զաքարյան

Հակոբյան 1

2-82-05

Ֆուտբոլ

«Ալբերտ Ազարյանի անվան «Կենտրոն» համալիր մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Գուրգեն Գևորգյան

Մխիթար Հերացու 41

4-64-31

Սպորտային մարմնամարզություն Սպորտային ակրոբատիկա

Ձեռքի գնդակ Վոլեյբոլ, Թենիս
Բասկետբոլ
Սեղանի թենիս

«Տարոն» համալիր մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Արարատ Պապյան

Տարոն -4,

Բելառուսների 42 գ

6-22-47

ՖուտբոլՍեղանի թենիս Շախմատ
Բասկետբոլ

«Լողի մասնագիտացված մանկապատանեկան մարզադպրոց» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն

Կամո Համբարյան

Մխիթար Հերացու 24

2-41-49

Լող
Զուգալող
Ջրագնդակ

 

 

  • arlis
  • caa
  • e-gov.am
  • lorimarz
  • migracia

ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ ԷԼԵԿՏՐՈՆԱՅԻՆ ՓՈՍՏ 10031154@e-citizen.am (միայն e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)

  • image5

    Հարց ու Պատասխան
  • image7

    Էլ.դիմում
  • image9

    Տեսադարան
  • image2

    Պատկերասրահ
  • image12

    Եղանակ
  • dzevatxerrr

    Ձևաթղթեր