Վանաձորի Համայնքապետարանի Պաշտոնական Կայք

Վանաձորում ավարտվել է ՛՛ՙՈսկե կարապ՛՛ պատանի երաժիշտների համաքաղաքային մրցույթը:

. Լուրեր

Հունիսի 7-ին Վանաձորի Էդ.Կզարթմյանի անվան երաժշտական դպրոցում տեղի ունեցավ արդեն ավանդական պատանի երաժիշտ կատարողների ՛՛Ոսկե կարապ՚՛՛համաքաղաքային մրցույթը: Վանաձորի քաղաքապետ Սամվել Դարբինյանի և իր անունից ներկաներին ողջունեց և մասնակիցներին հաջողություն մաղթեց մրցույթի հիմնադիր, Վանաձորի քաղաքապետարանի կրթության և մշակույթի բաժնի պետ Գ.Աղաբաբյանը: Ելույթից հետո դպրոցի համերգային դահլիճներում զու•ահեռաբար անցկացվեցին դաշնամուրային, լարային, փողային, ժողովրդական •ործիքների բաժինների սովորողների և վոկալիստների մրցույթները, որին մասնակցում էին 45 պատանի երաժիշտներ: Ըստ մասնագիտությունների ժյուրիներում ընդգրկված էին քաղաքի ճանաչված, փորձառու և հմուտ մանկավարժ-երաժիշտները:

DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA

Հունիսի 8-ին դպրոցի համերգային մեծ դահլիճում կայացավ մրցանակաբաշխությունը և գալա համերգը: Քաղաքապետի պատվոգրով և հուշանվերով տարբեր անվանակարգերում, ըստ տարիքային խմբերի պարգևատրվեցին ոչ միայն մրցանակակիրները , այլև նրանց պարապող ուսուցիչները:

Պ Ա Տ Ա Ն Ի Ե Ր Ա Ժ Ի Շ Տ – Կ Ա Տ Ա Ր Ո Ղ Ն Ե Ր Ի

<<Ո Ս Կ Ե Կ Ա Ր Ա Պ>> Հ Ա Մ Ա Ք Ա Ղ Ա Ք Ա Յ Ի Ն Մ Ր Ց Ո Ւ Յ Թ Ի

Մ Ր Ց Ա Ն Ա Կ Ա Կ Ի Ր Ն Ե Ր

7-8 հունիսի 2013թ.

Էդ. Կզարթմյանի անվան երաժշտական դպրոց

I մրցանակ – Կոստանդյան Արսինե դաշնամուր 2-րդ դասարան

Աղաբաբյան Լիլիա դաշնամուր 4-րդ դասարան

II մրցանակ – Դավթյան Մերի դաշնամուր 6-րդ դասարան

Սաքունց Միքայել ջութակ 4-րդ դասարան

Մկրտումյան Մանե ջութակ 7-րդ դասարան

Սահակյան Ֆիլի վոկալ 4-րդ դասարան

III մրցանակ – Դարբինյան Յանա դաշնամուր 2-րդ դասարան

Սաքունց Լուսինե ջութակ 2-րդ դասարան

Հավհաննիսյան Ռաֆայել վոկալ 4-րդ դասարան

Շարա Տալյանի անվան երաժշտական դպրոց

I մրցանակ – Նահապետյան Իզաբելա թավջութակ 2-րդ դասարան

II մրցանակ – Ռամազյնա Թերեզա դաշնամուր 3-րդ դասարան

Պետրոսյան Գայանե քանոն 5-րդ դասարան

III մրցանակ – Ղազարյան Սուսաննա դաշնամուր 1-ին դասարան

Սիմոնյան Օֆելյա դաշնամուր 5-րդ դասարան

Տ. Չուխաջյանի անվան արվեստի դպրոց

I մրցանակ – Ամիրխանյան Աննա դաշնամուր 5-րդ դասարան

Վարդանյան Արգիշիտի դուդուկ 3-րդ դասարան

Տեր-Մովսիսյան Անժելա քանոն 4-րդ դասարան

II մրցանակ – Գրիգորյան Սուրեն կլարնետ 4-րդ դասարան

Սարյան Թագուհի քամանչա 3-րդ դասարան

Ղազարյան Էրիկ շվի 5-րդ դասարան

III մրցանակ – Հարությունյան Էրիկ սաքսոֆոն 2-րդ դասարան

Մարկոսյան Գարուշ շվի 2-րդ դասարան

Գրիգորյան Ստաս դուդուկ 3-րդ դասարան

Գր. Հախինյանի անվան երաժշտական դպրոց

I մրցանակ – Զալինյան Աննա վոկալ 4-րդ դասարան

II մրցանակ – Սարգսյան Արտաշես դուդուկ 4-րդ դասարան

Խուդավերդյան Օֆելյա վոկալ 4-րդ դասարան

III մրցանակ – Ղումաշյան Տաթևիկ դաշնամուր 5-րդ դասարան

Առաքելյան Բենիամին դուդուկ 5-րդ դասարան

Արվեստի դպրոց

I մրցանակ – Նազարյան Շավարշ դուդուկ 5-րդ դասարան

  • arlis
  • caa
  • e-gov.am
  • lorimarz
  • migracia

ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ ԷԼԵԿՏՐՈՆԱՅԻՆ ՓՈՍՏ 10031154@e-citizen.am (միայն e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)

  • image5

    Հարց ու Պատասխան
  • image7

    Էլ.դիմում
  • image9

    Տեսադարան
  • image2

    Պատկերասրահ
  • image12

    Եղանակ
  • dzevatxerrr

    Ձևաթղթեր