Վանաձորի Համայնքապետարանի Պաշտոնական Կայք

Լավագույն մարզական ընտանիք – Վանաձոր համայնքի մրցույթի արդյունքները

. Լուրեր

Լավագույն մարզական ընտանիք Վանաձոր համայնքի մրցույթի արդյունքները

Հունիսի 13-ից 15-ը Վանաձորի աթլետիկայի մանեժում կայացավ Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի մրցանակի համար <<Լավագույն մարզական ընտանիք>> մրցույթի Վանաձոր համայնքի փուլը:
Մրցույթն անց է կացվել 4 տարիքային խմբերով՝
1-ին տարիքային խմբում (2006 թվականից մինչև 2008 թվականը ծնված երեխա ունեցող ընտանիքներ) hաղթող և մրցանակակիրներ են դարձել հետևյալ ընտանիքները`
1.Ափինյան Գևորգ Անդրանիկի
Հովհաննիսյան Նառա Ստյոպի
Ափինյան Մարթա Գևորգի
2.Այվազյան Արամ Լևոնի
Զաքարյան Լուսինե Հովհաննեսի
Այվազյան Լևոն Արամի
3.Ափինյան Էդգար Անդրանիկի
Զաքարյան Սեդա Ռազմիկի
Ափինյան Ալիսա Էդգարի
2-րդ տարիքային խմբում (2003 թվականից մինչև 2005 թվականը ծնված երեխա ունեցող ընտանիքներ) hաղթող և մրցանակակիրներ են դարձել հետևյալ ընտանիքները`
1.Մուրադյան Արթուր Գևորգի
Նասիլյան Աննա Ռուբենի
Մուրադյան Գևորգ Արթուրի
2.Նազարյան Վաղինակ Ռոբերտի
Մարտիրոսյան Տաթևիկ Համլետի
Նազարյան Ռոբերտ Վաղինակի
3.Չոփուրյան Արշալույս Ստյոպայի
Սարգսյան Մանիկ Շոթայի
Չոփուրյան Ժորա Արշալույսի
3-րդ տարիքային խմբում (2000 թվականից մինչև 2002 թվականը ծնված երեխա ունեցող ընտանիքներ) hաղթող և մրցանակակիրներ են դարձել հետևյալ ընտանիքները`
1.Մաթևոսյան Նաիրի Շավարշի
Սարգսյան Գայանե Բաբկենի
Մաթևոսյան Շավարշ Նաիրիի
2.Պապյան Արարատ Ռազմիկի
Պապյան Արևիկ Յուրիկի
Պապյան Միլենա Արարատի
3.Թադևոսյան Արման Կարապետի
Ղաբուզյան Բավական Արամայիսի
Թադևոսյան Արտակ Արմանի
4-րդ տարիքային խմբում (1998 թվականից մինչև 1999 թվականը ծնված երեխա ունեցող ընտանիքներ) hաղթող և մրցանակակիրներ են դարձել հետևյալ ընտանիքները`
1.Զաքարյան Հենզել Մարտինի
Զաքարյան Ջուլիետա Հովհաննեսի
Ղուլյան Մարտին Հենզելի
2.Հարությունյան Կորյուն Ժորայի
Հարությունյան Լյուդմիլա Սամվելի
Հարությունյան Արմինե Կորյունի
3.Մամուլյան Հակոբ Վահանի
Ստեփանյան Մարինա Վարդգեսի
Մամուլյան Վահան Հակոբի

Հաղթող և մրցանակակիր ընտանիքները հունիսի 21-23-ը Վանաձորի աթլետիկայի մանեժում կմասնակցեն մարզային փուլին, իսկ մարզային փուլի հաղթողները կմասնակցեն հուլիսին Ծաղկաձորում անցկացվելիք եզրափակիչ փուլին:
Առաջին, երկրորդ և եզրափակիչ փուլի հաղթողները և մրցանակակիրները կպարգևատրվեն նախարարության կողմից սահմանված դրամական մրցանակներով:

f1

f2

  • arlis
  • caa
  • e-gov.am
  • lorimarz
  • migracia

ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ ԷԼԵԿՏՐՈՆԱՅԻՆ ՓՈՍՏ 10031154@e-citizen.am (միայն e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)

  • image5

    Հարց ու Պատասխան
  • image7

    Էլ.դիմում
  • image9

    Տեսադարան
  • image2

    Պատկերասրահ
  • image12

    Եղանակ
  • dzevatxerrr

    Ձևաթղթեր